Reference k vybraným vyvolávacím a docházkovým systémům

Naše firma realizovala, za dobu své působnosti, mnoho významných zakázek s vyvolávacími, docházkovými, přístupovými a stravovacími systémy nejen v České republice, ale i v zahraničí. 

Vybrané reference

 • T-Mobile Czech Republic a.s.

  Do této doby realizovala firma TETRONIK více než 50 vyvolávacích systémů pro společnost T-Mobile v České republice.

 • MUBEA

  Zprovoznili jsme odbavovací systém pro nákladní vozidla QTIR ve společnosti Mubea Prostějov, významného výrobce automobilových součástek. Odbavovací systém byl realizován na míru na základě zpracování podrobné analýzy potřeb klienta a řeší odbavování a pohyb vozidel zajišťujících jak materiálové zásobování, tak i expedování hotových výrobků, dále vozidel zaměstnanců, dodavatelů a jiných.

 • CS BETON s.r.o.

  Zrealizovali jsme dodávku Odbavovacího a vyvolávacího systému nákladních vozidel pro společnost CS-BETON s.r.o. ve Velkých Žernosekách u Litoměřic.

 • VF Corporation

  Zrealizovali jsme dodávku a zprovoznili venkovní vyvolávací systém pro nákladní vozidla v logistickém parku Zdiby. Systém zobrazuje a vyvolává auta dle SPZ, výjezd z objektu povoluje generovaný čárový kód, po odbavení konkrétního auta.

 • Statutární město Hradec Králové

  Zrealizovali jsme dodávku vyvolávacího systému pro Statutární město Hradec Králové, konkrétně pro Odbor dopravy a Odbor správní.

 • LEAR Corporation Czech Republic s.r.o.

  Pro společnost LEAR Corporation, v Ovčárech u Kolína, jsme realizovali dodávku docházkového a přístupového systému na bezkontaktní ID.

 • Statutární město Liberec

  Pro toto město jsme realizovali rozsáhlý vyvolávací systém QTRONIK, docházkový a přístupový systém s bezkontaktní technologií MIFARE.