Kdo jsme

Firma Tetronik byla založena v roce 1990, ihned po svém založení zaujala významné postavení na českém trhu v segmentu optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Hlavní činností firmy je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru slaboproudé elektroniky. 

Výrobky a služby společnosti TETRONIK, v. d. mají široké uplatnění a řeší potřeby firem, které vyžadují jednoznačnou identifikaci osob a přesné sledování přístupů do objektu. Dále pak řeší požadavky státních institucí, úřadů a firem, které poskytují služby pro obyvatele, jejich informovanost a řízení pracovníků vedoucí k rychlému a přehlednému odbavování osob. Naším cílem je dodávat zákazníkům kvalitní, spolehlivé systémy a k nim poskytovat profesionální podporu a související služby.

 

Co děláme

Firma Tetronik se po celou dobu působnosti zabývá vývojem, výrobou, servisní podporou a prodejem především:

Vyvolávací a pořadníkové systémy

Dozvědět se více

Odbavovací sytémy pro logistická centra

Dozvědět se více

Docházkové, přístupové a stravovací systémy

Dozvědět se více

Elektronické nástěnky

Dozvědět se více

V řeči čísel

264

Realizovaných vyvolávacích systémů

450

Realizovaných docházkových systémů

865

Spokojených klientů

Klienti

T-Mobile Czech Republic a.s.
LEAR Corporation Czech Republic s.r.o.
Statutární město Liberec
VF Corporation
Statutární město Hradec Králové
CS BETON s.r.o.

Novinky

Odbavovací systém pro CS BETON s.r.o.

V prosinci roku 2018 naše společnost realizovala dodávku Odbavovacího a vyvolávacího systému nákladních vozidel pro společnost CS-BETON s.r.o. ve Velkých Žernosekách u Litoměřic.

Vyvolávací systém pro město Hradec Králové

V listopadu roku 2018 naše společnost realizovala dodávku vyvolávacího systému pro Statutární město Hradec Králové, konkrétně pro Odbor dopravy a Odbor správní.

Školení práce s aplikací PowerKey

Vážení uživatelé software PowerKey, dovolujeme si Vás pozvat na školení "Práce s aplikací PowerKey 3.0", které se konají v prostorách společnosti ADVENT.